Esto es la escuela

Desde Londres hasta el Himalaya, puedes explorar las aulas del mundo entero en Street View y ver cómo se trabaja en los colegios de diferentes partes del mundo.

Nivel educativo: 2CicloPrimaria, 3CicloPrimaria, 1CicloESO.

Innovactua

17 respuestas

  1. Excellent read, I just passed this onto a friend who was doing a little research on that. And he actually bought me lunch because I found it for him smile Thus let me rephrase that: Thanks for lunch! «For most of history, Anonymous was a woman.» by Virginia Woolf.

  2. Devlet kurumlarında çalışan insanlar belirli bir seneyi doldurduktan sonra emekli olabiliyorlardır. Ancak son zamanlarda emekli olma şartlarında çeşitli değişiklikler yapılmıştır. İnsanlar doldurdukları seneye göre değil, belirli bir yaş sınırına göre emekli olabilmektedir. Senesini doldurmuş olduğu halde yaş sınırına takılıp emekli olamayan çok sayıda insan bulunmaktadır. eyt çalışmaları da bu insanların yaş sınırına takılmadan emekli olabilmesi için yürütülen bir çalışmadır. Eyt sayesinde senesini dolduran kişiler yaş sınırını beklemeden emekli olabileceklerdir. Bu konuda devlet kurumunda çalışma imkanı elde etmiş olacaksınız. Emekli olma şartlarında devamlı olarak bir değişiklik olması nedeniyle farklılıklar oluşmaktadır. Daha öncesinden çalıştığınız süre boyunca ki seneye bakarak emekli olmak söz konusuydu. emekli olmak belli yaş sınırlarına tabi tutuluyordu. Bu nedenle daha erken işe başlayıp iş senesini doldurmuş kişiler emekli olup emekli maaşından faydalanamıyordu. Getirilen bu sistemler ile rahatlıkla emekli olmak söz konusu olabiliyordu. Dolayısıyla devlet tarafından sağlanan bu hizmetle senesinde olur herkesin yaş sınırına takılmadan emekli olması imkanı sağlanıyor. Bu konuda bir çok farklı güncellemeler yapılmaktadır. Faydalanabilecek olan insanların sınırları takılmaması adına yapılan bir yenilik olmaktadır. Bu yenilik dolayısıyla yaş sınırı ortadan kalkmış olmaktadır. Emekli olup yaş sınırına takılmayın değil süresini doldurmuş olan herkesin emekli oldum emekli maaşından faydalanma imkanı olmaktadır. Emeklilik konusunda farklı değişiklikler bu zamana kadar olmuştu. Yasa çıktığı zamanlarda sürekli son durum güncellemeleri yapılmaktaydı. Yaşa takılmamanın formülü olarak piyasaya sunuluyordu. Belli sınırları içeren kişileri kapsıyor. bu konuda staj ve çıraklık dönemi doldurulan yıla dahil olmamaktadır. Sigorta girişi yapılmadığından dolayı bu kişilerin çıraklıkta yada stajda çalıştıkları süre boyunca emeklilik süresi de dolmamaktadır. Emeklilik süresinin başlaması için sigorta girişi yapılmalıdır.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.

Publicar un comentario